کود کشاورزی فرومیتو

مجتمع آرکا کود پردیس، با بیش از 18 سال سابقه کاری در زمینه تولید و واردات کودهای شیمیایی و ارگانیک با هدف ارتقاء کمی و کیفی محصولات کشاورزی در حال حاضر با برند فرومیتو مشغول به فعالیت می باشد. 

از جمله محصولات این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

کود کامل پودری (20-20-20) | کود پتاس بالا (36-12-12) | کود فسفات بالا (10-52-10) | کود کلات آهن 6 درصد که تمامی این محصولات در بسته بندی های ده کیلویی، یک کیلویی و 150 گرمی قابل عرضه می باشد. 

 

 وجه تمایز

مدیریت کارآزموده، پرسنل متخصص، خطهای تولید مجهز به دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته، مواد اولیه معتبر فرمولاسیون دقیق، بسته بندی مناسب، سبد کالای متنوع شرکت ارکا کود پردیس را در زمره یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده نهاده های کشاورزی قرار داده است. 

 رسالت ما چیست؟

مجتمع کشاورزی آرکا کود پردیس با برنامه ریزی مناسیب و تولید محصولات باکیفیت و با هدف کاهش صدمات ریست محیطی همکاری مستمری با سازمان حفظ نباتات و محیط زیست داشته و عضو انجمن ارگانیک ایران می باشد. همواره احترام به نظر مصرف کنندگان، ایمان به انجام کار صحیح و ایجاد بهره وری بالا، از اهداف ما بوده و امید داریم که در این مهم به آرزوی دیرین خود که همان رضایتمندی مشتریان است دست پیدا کرده و با توکل بر خداوند مهربان، رو به آینده قدم برداریم .